[rev_slider_vc alias=”Home1″]

STEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych w branży pieczarkarskiej wytwórców podłoża pod uprawę pieczarek, których Polska jest największym producentem w Europie i największym eksporterem na świecie. Spółka STEC jest również jednym z najdłużej działającym w tym sektorze produkcji rolno-spożywczej przedsiębiorstw.

STEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa kontynuuje działalność rozpoczętą w 1986 roku przez Macieja Steca
i Małgorzatę Kasperską – Stec. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji podłoża pod uprawę pieczarek pozwala na wytwarzanie dla naszych Kontrahentów produktu spełniającego najwyższe parametry technologiczne oraz cechującego się wysoką wydajnością i stabilnością osiąganych na naszym podłożu plonów.

Wysoka wydajność oraz stabilność podłoża produkowanego przez STEC Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Spółkę komandytową jest uzyskiwana dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów poddawanych restrykcyjnej selekcji i badanych na każdym etapie produkcji oraz pochodzących od sprawdzonych i doświadczonych dostawców.

Duże znaczenie posiada również zastosowanie unikatowej w skali europejskiej technologii wstępnej obróbki i przygotowania surowców do produkcji oraz ciągły monitoring procesu produkcyjnego pozwalający na podejmowanie działań zabezpieczających jakość i bezpieczeństwo produktu.

Wszystkie te czynniki pozwoliły nam zyskać zaufanie i wiarygodność u szerokiego grona producentów pieczarek.

    Wyślij nam wiadomość
    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.